V dnešním článku bych vám rád představil unikátní produkt Bi-oil od společnosti Union Swiss.  Jedná se o první produkt této společnosti, který se ihned po uvedení na trh stal celosvětově nejprodávanějším přípravkem proti jizvám, striím a celulitidě.

Historie:

Bi-oil je životním dílem německého chemika Dietera Beiera, který žil v Severní Africe. Od navržení v roce 1987 zůstalo složení do dneška naprosto stejné, bez jakéhokoliv zásahu.  Dieter Beier dokázal vytvořit jedinečný produkt, bohužel v té době ho lidé nedokázali ocenit, přesto viděl Beier jeho potenciál a  prodal ho v roce 2000 bratrům Letschertovým, kteří změnili etiketu, obal a způsob propagace. Tyto kroky přinesly brzo své ovoce a expandování produktu do celého světa. Aktuálně se prodá ve světě jedna lahvička každých pár vteřin.

Složení:

Kombinace 4000 let staré čínské bylinné medicíny s vitamíny do neokysličeného oleje. Ten jediný má schopnost uchovat všechny účinné látky, aniž by došlo k jejich ztrátě v obalu.

  • Vitamín A: Je obsažen například v mrkvi. Určitě vám vaše maminky říkaly, jezte mrkev, budete lépe vidět. Co určitě nevíte je, že zlepšuje pružnost kůže a podporuje tvorbu nového kolagenu.
  • Vitamín E: Je obsažen hojně v mase.  Jedná se o veledůležitý antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem a volnými radikály. Chrání též kůži, která pak vypadá zdravěji.
  • Měsíčkový olej: Urychluje regeneraci poškozené, či spálené kůže od sluníčka.
  • Levandulový olej: Působí, jako uklidňující kondicionér.
  • Rozmarýnový olej: Oživuje pokožku.
  • Heřmánkový olej: Působí protizánětlivě.
  • PurCellin Oil ™:  Činí Bi-Oil nemastný, lehce aplikovatelný a zlepšuje jeho vstřebatelnost.
Krabička Bi-oil 60 ml - vitasvet.cz

Použití:

Použití je všestranné. Především pro kulturisty a sportovně založené lidi se jedná o skvělého pomocníka pro boj se striemi. Ty se člověku dělají, ať chce nebo ne. Nejčastěji při rychlé změně váhy. Bohužel u lidí zabývající se posilováním jsou strie něco, s čím musejí počítat. Jak jednotlivé partie rostou, dochází k urychlenému zvětšování kůže, která nápor nezvládá a začne „praskat“ a vytvářet strie. Nejčastěji je naleznete na bicepsech, ramenou a mezi prsním a ramenním svalem, či v podpaždí. U ženského pohlaví bývá nejčastěji problém u hýžďových partií a nohou. Strie nikdy nezmizí, maximálně  časem změní z červené barvy na tělovou a nejsou tolik výrazné. Problém nastává při nadměrném opalování, to zvyšuje jejich viditelnost.

Bi-Oil je skvělým přípravkem na strie, pomáhá je regenerovat a snižovat jejich viditelnost. Zároveň působí preventivně proti jejich vzniku. Stačí rizikové partie  dvakrát denně pomazat. Pokožka bude mnohem pružnější a více odolná proti tvorbě strií.

Informace: Doporučuji preventivní používání všem návštěvníkům posiloven, běžcům a lidem v dietě, či objemu.

Kde nakupovat

Platí zde zlaté pravidlo, že internet je levnější, nežli kamenný obchod. Na internetu je daleko větší konkurenční prostředí, protože lidé si snadno mohou porovnat ceny internetových obchodů během pár vteřin. Například pomocí portálu Heureka.cz, který porovnává ceny eshopů a ukáže nejnižší cenu.  Nejlevněji Bi-Oil lze pořídit za 229Kč. Například v eshopu www.vitasvet.cz, který nabízí dopravu přes GLS  při objednávce nad 2190Kč zdarma, nebo si zboží zdarma vyzvednout osobně v kamenném obchodě na náměstí ve Velké Bíteši.