Vítám vás v dalším článku, ve kterém se zaměřím na pohybový aparát lidského těla, především na klouby a problémy, které s nimi mohou nastat. Možná si myslíte, že bolesti kloubů jsou doménou především lidí v důchodovém věku, jako přirozený proces stárnutí. Rád bych vás vyvedl z omylu. Bolesti kloubů mohou nastat i u mladého člověka, který je přetěžuje nadměrnou fyzickou aktivitu, nebo jedním z největších problémů moderní společnosti obezitou.

V dnešní době jsou sporty a zdravý životní styl stále více populární. Každý ví, že pokud nebude mít dostatečný příjem vitamínů může být oslaben jeho imunitní systém a následně onemocní. U posilujících lidí je zase základní pravidlo, když nebude mít člověk dostatečný příjem bílkovin svaly neporostou. Bohužel většina lidí, ale zapomíná na své klouby,  které jsou přeci základní složkou našeho pohybového aparátu, bez nich bychom se nemohli hýbat. Především při sportovních aktivitách (běhání, posilování, jízdě na kole, atd.) dostávají kluby strašně zabrat, a pokud nebudeme myslet i na ně v příjmu živin mohou se opotřebovat a ve stáří to každému vrátí. Přijde bolest kloubů.

Proto doporučuji se podívat na stránky ryze české společnosti Orling.cz nabízející kloubní výživu (doplněk stravy).  Orling nabízí mnoho druhů Geladrinku, který byl vyvinut na základě dlouhodobých výzkumů prof. MUDr. Milana ADAMA, DrSc, který je členem Akademie věd v New Yorku a hrdým nositelem ceny UNESCO, za celoživotní přínos lékařské vědě.

Geladrink oproti konkurenčním produktům nabízí mnoho verzí, které jsou rozdílné svým složením a zaměřením. Pokud nejste příznivci tekuté podoby nápojů můžete si koupit Geladrink Fast v podobě želatinových kapslí. S produkty Orling máte komplexní řešení pro výživu všech částí vašeho pohybového aparátu: kloubů, kostí, páteře, kyčlí atd. Geladrink používá například nejslavnější český žokej Josef Váňa.