Cateringové služby

Nejdříve co to cateringové služby jsou? Jedná se o gastronomické služby, které lze realizovat na přání klienta kdykoliv a kdekoliv. Při využití cateringu budou vaše oslavy, svatba, sešlost, firemní akce a mnoho dalších druhů akcí mnohem zábavnější a příjemnější. Vy se nebudete muset vůbec o nic starat a ani si dělat vrásky, jestli jste na něco náhodou nezapomněli, jestli všem chutná atd.

Rád bych vám představil společnost Lucullus, která se zabývá cateringem v Jižních Čechách. Společnost Lucullus má bohatou historii a zkušenosti s pořádáním cateringových akcí všeho druhu od roku 1997.  Jedná se o nejstarší specializovanou firmu na catering v Jižních Čechách.

Mezi reference této společnosti patří pracování pro bývalého presidenta pana Klause, pro sportovní osobnosti a pro firmy z mnoha odvětví například z bankovnictví Uni Credit bank, Volksbank. Dále pro světoznámé automobilky, jako je Porshe, Peugeot, Volvo a mnoho dalších. Z krátkého výčtu bohatých referencí od těch nejnáročnějších zákazníků jsou zcela jasné vysoké kvality cateringu od společnosti Lucullus.

Catering v Jižních Čechách

Jak bylo již zmíněno Lucullus se zabývá cateringem v Jižních Čechách. Jižní Čechy jsou překrásné místo plné rybníků a historických památek, jako je Hlubová nad Vltavou. Nedovedu si představit krásnější místo pro svatbu, nežli je v okolí zámku Hluboká. Jižní Čechy jsou také zcela vhodné pro firemní večírky a akce, díky překrásnému prostředí a uvolněné atmosféře.

Půjčovna stanů

Pokud nechcete mít vaší akci uvnitř nějaké budovy, tak Lucullus nabízí půjčení párty stanu. Půjčovna párty stanů nabízí malé i velkokapacitní stany s vybavením například: zahradní nábytek, grily, nádobí, příbory, různé dekorace a mnoho dalšího. Díky párty stanu nemusíte mít strach při venkovní akci, že ji pokazí špatné počasí.

Zaručuji vám, že pod vedením cateringové společnosti Lucullus bude každá akce dokonalá a vy na ni budete dlouhou dobu v dobrém vzpomínat a v případně svatby to bude váš zážitek na celý život.