Vánoce se kvapem blíží a s nimi i nadměrné množství nezdravé stravy, kam se podíváte doma i na každé návštěvě. Tomu prostě nejde odolat a neochutnat, od každého cukroví alespoň jeden kousek. Vánoce vás tak obdarují nejen dárky pod stromečkem, ale i nějakým tím kilogramem tuku navíc.  Následně přijde Silvestr a každoroční předsevzetí s dietou, které skončí krachem po pár dnech.

Není dieta, jako dieta

Určitě se každý rok ptáte proč vždy vaše snaha z hubnout skončí nezdarem. Příčina je naprosto jednoduchá, každý okolo vás vám poradí známou českou radu ohledně hubnutí „Nežer!“. Naštěstí zdravé hubnutí je přesný opak této špatné rady. Dieta není o tom držet hladovku a jíst plátek zelného listu. Nejdříve musíte změnit celkově vaše přemýšlení o jídle a zapomenout na všechny chytré rady od „kamarádek“. Je důležité číst složení potravin, kolik obsahují sacharidů a z toho nezdravých jednoduchých cukrů, dále množství tuků a zda jsou nasycené, či nenasycené a v neposlední řadě množství bílkovin.

Díky tomu, že budete opravdu vědět co jíte se budete snažit jíst zdravěji například: těstovinové saláty místo smaženého sýru. Zjistíte, že jíte mnohem více nežli dříve, ale zdravěji.

Základem je jíst 5-6 jídel denně. Rozdělit si váš povolený kalorický příjem, který musí mít menší hodnotu, nežli je hodna kalorického výdeje ( běžná činnost orgánů, pohyb a fyzická aktivita) do těchto jídel.

Nyní většina z vás začne přemýšlet nad tím, že nemá čas si každý večer připravovat a vařit tolik jídel na další den a porcovat do krabiček. Naštěstí v dnešní moderní době existují firmy, které se zabývají krabičkovou dietou a jídlo vám přivezou takříkajíc „pod nos“.

Výhody krabičkové diety:

  • Nemusíte ztrácet čas přemýšlením a přípravou jídel
  • Krabičková dieta je naprosto přesně nutričně vyvážená, díky nutričnímu specialistovi.
  • Pestrost jídel oproti domácím výtvorům, které se točí stále dokola
  • Poznáte, že i dietní strava je chutná
  • Dovoz jídla až domu

Krabičková dieta Praha nabízí oproti jiným městům možnost osobního odběru v mnoha pobočkách po Praze.