V dnešním článku bych chtěl napravit dosavadní nedostatek těchto stránek, na kterých se nachází desítky zdravých fitness receptů, ale žádný informační článek, kde nakoupit potřebné vybavení na pečení například slaných muffinů či bábovek ze Šmakouna. Základem jsou kvalitní formy, které jsou naprosto stejné jako pro běžné sladké pečení. Formička kalorie muffinu nepřidá :) . Nakoupit formu v supermarketu zpravidla není zrovna nejšťastnější volba. Sortiment sice bývá na první pohled levnější, ale vyšší náklady přijdou s životností, která je u nekvalitních produktů je krátká a následně musíte znovu nakupovat a utrácet peníze. Z tohoto důvodu vám na konci článku představím internetový eshop s kvalitními formičkami na pečení a širokým cukrářským sortimentem.

Jaké základní cukrářské potřeby?

Cukrářské košíčky

Nejde dělat dietní sladké nebo slané muffiny bez kvalitních cukrářských košíčků. Cukrářské košíčky dodávají ten správný tvar a zajišťují, že výsledný muffin bude správně upečen.

Vykrajovátka

Skvěle se hodí, pokud chcete upéct ovesné sušenky a dát jim netradiční tvar například v podobě hvězdiček. Výborné jsou na vánoční cukroví, na které naleznete spoustu receptů v kategorii recepty.

Dortové formy

Dorty nemusí být pouze čtverce, díky dortovým formám budou vaše dortíky mít originální tvary. Zaujaly mě dortové formy ve tvaru čísel, medvěda a houslí. Nejvhodnější dortové formy jsou z pocínovaného plechu.

Tip: Pokud si váš upečený dietní dort či buchtu chcete ozvláštnit, doporučuji zakoupit jedlé fixy, s kterými je proměníte v malířské plátno dle vaší fantazie. Díky tomu pro vás pečení bude ještě větší zábava a každý váš upečený produkt bude jedinečný.

Tento cukrářský sortiment nabízí internetový obchod s cukrářskými potřebami www.pro-peceni.cz. Veškeré zboží je levné a často se slevou. Pokud si nebudete vědět rady, který produkt je pro vás nejvhodnější, jednoduše jim napíšete nebo zavoláte a oni vám mile rádi poradí. Nemusíte se bát, že byste na objednané zboží čekali do „Vánoc“ expedují ho rychle přes Českou poštu, PPL.

Poznámka autora: Osobně mě velice překvapil a potěšil široký sortiment bezlepkového zboží. Dále se pro pudinky s Chia semínky, domácí zmrzliny a jogurty se skvěle hodí Alcas kelímek na dezerty, který je dodáván s víčkem a stojánkem.