Diety a zdravé stravování

Nadbytečná kila jsou strašákem každého člověka zvláště nyní, když se blíží letní měsíce a období plavek je na čase s tuky zatočit. Mnoho lidem se nyní vybaví odříkání, drsné diety a držení hladovek, které ovšem nikam nevedou. Nyní se dozvíte, jak zhubnout s úsměvem.

Mýtus diet a hubnutí

Pokud chcete uspět a zhubnout musíte zapomenout vše, co jste doposud o dietách a hubnutí slyšeli od svých kamarádek, či babiček atd. Poněvadž většina těchto rad vedla k tomu, že jste drželi hladovku, či jedli minimálně. Což je hlavní důvod neúspěchu takovýchto pokusů. Redukční dieta není o tom jíst málo, ale ZDRAVĚ. Pokud budete neustále snižovat množství jídla, které za den sníte. Tak si na to vaše tělo bude zvykat a následně přestanete hubnout i přes neustálé snižování množství jídla, které samozřejmě nejde do nekonečna. Tato praktika má i mnoho vedlejších účinků. Kvůli nedostatku živin z potravy budete mít oslabenou imunitu, což povede k častějším nemocem. Dále budete celé dny nervózní a bude se mnohem více na vás podepisovat každodenní stres.

Řešení je naprosto snadné jezte klidně více, nežli doposud, ale ZDRAVĚ. Porovnejte si například nějaké nezdravé a zdravé jídlo a zjistíte, že klidně 3krát menší porce nezdravého jídla má stejnou kalorickou hodnotu, jako 3krát větší zdravé jídlo. Musíte se naučit myslet zdravě. Dieta není něco co potrvá měsíc nebo dva a pak se vrátíte k předešlému stravování, to by mělo následek bleskového návratu váhy na hodnoty před dietou. Je nutné dodržovat „zdravý životní styl“ a zdravě se stravovat. Během měsíce, či dvou při dodržování zdravé stravy ucítíte na sobě pozitivní účinky tohoto životního stylu.

  • budete mít více energie
  • budete v lepším psychickém rozpoložením
  • zvýší se vám sebevědomí
  • zlepší se vaše fyzická kondice
  • budete méně náchylní k nemocem

Hlavním důvodem neúspěchu je nedostatek informací o dietě a zdravém stravování.  Pokud vás tyto informace zajímají můžete si přečíst o tom jak zhubnout na stránkách www.dietyahubnuti.cz v sekci Jak zhubnout.

Kromě základních informacích na stránkách naleznete také různé tipy a triky, díky kterém bude vaše dieta mnohem efektivnější. Příkladem může být recept na Ledovou kávu s vanilkou

„Ledová káva s vanilkou představuje vynikající osvěžení v letních měsících.“ Citace: Diety a hubnutí