V tomto článku bych vás rád seznámil se starodávným léčitelstvím pomocí reiki. Nyní zaměřím co to vůbec je? Jedná se o léčebnou metodu objevenou přibližně na konci 19století v Japonsku a často je nazývána „Východní léčitelství“. Základním kamenem reiki jsou virální energie, které proudí pomocí čaker v těle každého člověka a pokud je člověk zdravý po fyzické i psychické stránce dochází k bezproblémovému proudění energie.  Další předpoklad reiki je souvislost energie s duchovním polem člověka.  Učení je rozděleno do několika stupňů:

  1. Stupeň je zaměřen na umění samoléčitelství a zasvěcení
  2. Stupeň dotyčný umí působit i bez nutnosti dotyku rukou
  3. Stupeň je vrcholem léčitelství
  4. Stupeň je maximum dosažitelnosti a člověk může nejen léčit, ale i vyučovat budoucí mistry

V normálním životě člověka má pozitivní vliv na psychiku a snadnější vyrovnávání se s životními překážkami a nesnázemi.  Krom toho člověk umí lépe snášet stres a je psychicky odolnější na vnější vlivy, které nás obklopují na každém rohu.

Doporučuji vám navštívit internetový obchod zaměřený na knihy o reiki na adrese: http://reikiknihy.cz/. Důvodem, proč tento eshop doporučuji je vysoká vstřícnost a podpora pro zákazníky, kdy se naprostý nováček bez jakýchkoliv předchozích znalostí si může nechat poradit od učitelů reiki výběr vhodné knihy přesně pro něj, aniž by musel zdlouhavě někde na internetu hledat informace, které mohou být mylné.  Další silnou stránkou obchodu je rychlost dodání objednávky, neboť většinu zboží mají přímo na skladu a mohou ho ihned expedovat zákazníkovi, který dostane svou objednávku do 2 dnů. Veškeré prodávané knihy jsou doplněné o fotografie knihy a části jejího obsahu, včetně detailního popisku o vydavatelství, autorovi, druhu knihy, počtu stránek a mnoho dalších informací, které zákazník jistě ocení.