Léto se kvapem blíží a s ním spojené období plavek. Nemusíte se bát, dnešní článek nebude o hubnutí do plavek na léto atd. Troufnu si říci, že nyní přibližně měsíc před prázdninami byste stejně žádnou zásadní změnu na své postavě nestihli provést. Tento článek bude o přípravě na letní parné počasí, ve kterém běhání a tréninky leckdy nejsou žádná sranda a osvěžení je nad zlato. Nebudeme si nic nalhávat, nejlepší osvěžení je ledově vychlazené pivo. Klasické pivo samozřejmě nepřipadá v úvahu. Před tréninkem by byla zásadní chyba požívat alkohol a zvláště v létě, kdy je jeho efekt zmocněn teplem.

Nedávno jsem objevil novinku na trhu, která mě velice zaujala. Jedná se o theBrainer® Vejr energy beer. Nenechte se zmást anglickým názvem. Vejr je český produkt z produktové řady theBrainer® od české farmaceutické společnosti RosenPharma a.s. O produktech z řady theBrainer® jsem napsal článek již dříve o energetických tyčinkách. Tyčinek je na trhu ovšem nespočet od mnoha výrobců, ale nealkoholické energetické pivo je unikát.

Co je to theBrainer® Vejr?

theBrainer® Vejr energy beer

Svým způsobem se jedná o energetický nápoj v podobě nealkoholického piva. Vejr v sobě obsahuje theBrainer® granulát, což je směs energetických látek (kofein, taurin, inositol a glukuronolakton). Podobnou směs energetických látek v sobě mají energetické nápoje, či předtréninkové „nakopávající“ suplementy, které zpravidla vytváří chemickou pachuť v ústech. Té se u Vejra nemusíte obávat.

Aktuálně jsou na trhu dostupné dvě verze: klasická a červené jablko. Červené jablko doporučuji ženskému pohlaví, které má rádo různé méně hořké ochucené cidery.

Vhodné pít ledově vychlazené, pro maximální osvěžení v horkých dnech v době  cca 30 minut před tréninkem, či během, aby tělo stihlo vstřebat energetickou složku obsaženou v pivu. Při fyzické námaze, pak pocítíte více energie a zvládnete běžet o něco déle, či v případě tréninku v posilovně zvládnete více opakování u cviku.

Pozor jedná se o nápoj se zvýšeným obsahem kofeinu, proto není vhodný pro děti a těhotné.

Kde koupit?

Zaručeně vás potěší, že tento produkt se nachází v sortimentu velkoobchodu Makro, který má své prodejny po celé České republice. Dále v oficiálním eshopu RosenPharmy a dalších obchodech, či u distributorů, jako je Jaso.cz, Verner potraviny, atd. Doporučená cena činní cca 24,90,- Kč, což je levnější jak klasické ochucené varianty piv.

Tip: Aktuálně probíhá soutěž o 1 balení v podobě 8 energetických piv Vejr na stránkách RosenPharmy: Soutěž o theBrainer® Vejr. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku. Odpověď se nachází v tomto článku.