Exotická dovolená 2014 u moře

Pokud ještě nevíte, jak budete trávit letní dovolenou tak bych pro vás měl pár tipů. Jistě víte, že udělat si „volno“ a od všeho si odpočinout minimálně na týden bez jakýchkoliv starostí i těch klasických všední potřebuje každý člověk a lidské tělo si potřebuje odpočinout.  Jak jinak si lépe odpočinout nežli  u moře. Je vědecky dokázáno, že mořská voda má mnoho blahodárných účinků pro lidské tělo, organizmus a především pro pokožku.

Rád bych vám představil cestovní kancelář MONOI, poskytující luxusní netradiční dovolené a poznávací dovolené v exotických zemích. Cestovní kancelář MONOI působí na českém trhu již přes 18let. Byli první, kdo v České republice pořádal zájezdy do Francouzské Polynesie. I název cestovní kanceláře pochází z této destinace Franzouské Polynesie, neboť MONOI zmanená v českém jazyce tahitský olej.  Lze tedy i z názvu cestovní kanceláře poznat, že jejich hlavní nabídka je  Exotická dovolená.

Exotická dovolená nabízí nejen klasické válení se a relaxování u moře a různé plážové aktivity, ale i možnosti poznat tamní exotickou kulturu, která je hodně odlišná od té české. Můžete se procházet po místních historických památkách a objevovat historii exotické země. Pokud máte rádi jídlo tak jistě budete zkoušet nová chutná jídla místní exotické kuchyně, které byste nikdy jindy a nikde jinde nemohli ochutnat. Takže myslím, že dovolená 2014 je jasná volba.

Pokud vám nestačí klasická dovolená u moře doporučuji Luxusní dovolenou například plavbu výletní lodí. Luxusní plavby jsou ve světě velice oblíbené a často se na ně lidé rádi vracejí. Díky plavbě poznáte mnoho destinací a nejste pouze na jednom místě po celou dovolenou.  Plavba na luxusní lodi má mnoho výhod. Každý večer se na lodi pořádá mnoho společenských akcí, můžete si zahrát v lodním kasínu, či si zatancovat v mnoha klubech po celé lodi. Samozřejmě o jídlo nebude také nouze, na většině luxusních lodí je mnoho různých restaurací nabízející celou škálu různých národních kuchyní.