Bohužel letní období a krásné počasí je za námi a sychravé podzimní mrazíky před námi. K létu patřilo zahradní posezení s rodinou a přáteli a především grilování a opékání a to platí i pro lidi dodržující zdravý životní styl, proč se dozvíte dále v článku.  Rád bych vás upozornil, že právě nyní „po sezoně“ je ten nejlepší čas vybrat nový zahradní gril, díky po sezonním slevám můžete ušetřit klidně i třetinu původní ceny. Zároveň se vůbec nemusíte obávat, že by se vám s ním něco do příštího léta něco stalo, stačí ho uchovávat v místě s pokojovou teplotou, kde není nadměrné vlhko přes zimu a to platí nejen pro nové, ale i starší.

Rád bych vám doporučil jeden internetový eshop, který má jedno z mnoha zaměření i zahradu a zahradní krby a grily. Jedná se o Salmax.cz tento eshop je ověřen zákazníky na Heurece a honosí se garancemi:

  • Vrácení peněz do 14 dnů
  • Nejnižší ceny
  • Spokojenosti

Většina zboží se nachází skladem, což umožňuje takřka okamžitou expedici zásilky k zákazníkovi.

Jak zdravě grilovat?

Jak jsem již na začátku článku zmínil, tak grilování je vhodné i pro lidi, které drží dietu, či dodržují zdravý životní styl. Stačí jednoduše používat na marinádu extra panenský olivový olej, který neobsahuje žádné nasycené tuky, které by se vám ukládaly do podkožního tuku.  A rozhodně grilování doporučuji, jedná se o velice příjemnou změnu oproti stereotypním zdravým jídlům, které jíte pořád dokola. Přitom kuřecí maso a i všechny ostatní druhy chutnají z grilu mnohem lépe a i díky atmosféře přírody na vaší zahradě a pokud jste vegetariáni, tak pro vás je vhodný lilek, či cuketa kterou nakrájíte na tenké plátky a naložíte do extra panenského olivového oleje a okořeníte například provensálským kořením. Zajímavý článek o vegetariánství a veganství si můžete přečíst na stránkách zdraviasport.cz.