Vánoce klepou na dveře a spolu s nimi každoroční přejídání. Každý si minimálně jednou za Vánoce řekne „Proč bych si nedal, vždyť jsou Vánoce“. Pak následují každoroční návštěvy u příbuzných, díky čemuž přiberete nějaký ten kilogram tuku.

Jak se nabraných kil zbavit?

První fází každé diety je odstranění „škod“ napáchaných předchozí nezdravou stravou. V praxi to znamená, že vaše tělo je znečištěno odpadními látkami,  takzvanými volnými radikály. Volné radikály vznikají v těle přirozenou cestou, ovšem jejich množství se nadměrně zvyšuje s konzumací nezdravých, především smažených potravin.

Vysoké „stresové“ množství volných radikálů v těle způsobuje vážné srdeční choroby, zabraňuje odbourávání tuků a může způsobit cukrovku, proto je třeba se jich zbavit pomocí antioxidantů. Již starověké civilizace v Číně a Indii znaly léčebné účinky antioxidantů. Mezi největší přírodní antioxidanty patří zelený čaj, zelená káva a ovoce. Pro pozitivní účinek je třeba vypít denně přibližně 3 šálky zeleného čaje, kávy, nebo konzumovat několik jablek.

Naštěstí v dnešní moderní době 21. století se množství ovoce dá nahradit jedinou tabletou.  Tablety nabízí mnoho výhod:

  • cenově výhodnější
  • konzumace možná kdekoliv
  • vysoce účinné

Příkladem je Zelená káva Naturvita cps. 60 moderní doplněk stravy v podobě tablet s extraktem ze zrn zelené kávy. Tento produkt obsahuje vysoké množství kyseliny chlorogenové (CGA), která je účinným antioxidantem. Zároveň podporuje metabolický rozklad cukrů v těle = pozitivně podporuje hubnutí.

Jedna tableta obsahuje extrakt 500 mg zelené kávy s 45% podílem CGA. Doporučená denní dávka jsou dvě tablety.

Výrobce Naturvita a. s. Veselá je česká společnost, která patří k předním producentům potravinových doplňků v České republice.  Výrobna se nachází v obci Veselá, přibližně 10 Km od Zlína. Každý produkt je vyvíjen za pomoci specializovaných zdravotních pracovišť.

Proč si vybrat produkt Naturvita?

Máte zaručen původ produktu s vysokou kvalitou evropských standardů a kontrolou nad výrobními procesy Českou potravinářskou inspekcí.  Vědecky ověřený pozitivní účinek na podporu hubnutí. Jedná se o cenově dostupný doplněk stravy nejvyšší kvality.

Tip: Pokud chcete maximálně podpořit pozitivní účinek produktu vezměte si ho 30 minut před tréninkem. Následně budete mít během tréninku více energie a pocítíte lepší fungování termoregulace těla.

 Porovnání ceny Naturvita Zelená káva cps.60 v obchodech naleznete na Heurece: ZDE.