Období plavek je za dveřmi a je nejvyšší čas se sebou začít něco dělat. Určitě si tuto větu řekne každý rok většina z vás, kterým se nelíbí vaše postava, či se za ní stydíte a bojíte se veřejně u vody odhalovat své nohy, nebo břicho v plavkách. Moc dobře víte, že vaše postava vás v letním období velice omezuje a nemůžete dělat naplno vaše koníčky a sportovní aktivity, poněvadž kvůli vaší nadváze se rychleji unavíte, dále máte neustále špatnou náladu.

Už žádné domácí diety, které v důsledku naprosto špatného pochopení principu diety například tím, že se snažíte hubnout tím, že neustále zmenšuje porce vašeho klasického jídla, což samozřejmě nejde do nekonečna a následně už to je tak neúnosné, že se vrátíte k předešlému stravování a výsledek je, že vážíte více kilogramů, nežli před onou „dietou“.

Nabízím vám řešení, nechte si poradit od profesionálů u NaturHouse , kde vám výživový poradce udělá vstupní konzultaci ZDARMA, která trvá přibližně 30minut. Během vstupní konzultace vám poradce udělá bio impedanční analýzu, pomocí speciální váhy a tím zjistí složení vašeho těla, kolik kilo máte v těle svalové hmoty, tuků, vody, atd.

Díky této analýze vám pak poradce může vytvořit jídelníček na míru, který zajistí vaše správné hubnutí. Jídelníček na míru má mnoho výhod, oproti obecnému jídelníčku, který naleznete na internetu. Také je mnohem efektivnější a vaše výsledky budou mnohem větší. Dále pod vedením výživového poradce máte jistotu, že vaše dieta je zdravá a nezanechá žádné negativní následky na vašem organizmu, ani pokožce.  V rámci konzultace vám budou nabídnuty i podpůrné bylinné produkty, které zefektivní vaše snažení.

Pokud se rozhodnete využívat služeb NaturHouse, doporučuji docházet přibližně jednou týdně na další konzultace a zjišťování vašeho pokroku, kde detailně pomocí grafů a tabulek budete vidět váš pokrok, což je velice motivující.

Vstupní konzultaci si můžete ZDARMA objednat ZDE, jak se říká za zkoušku nic nedáte a zvláště, když vás to ještě nebude nic stát. Nakonec uvidíte, že to byl správný krok, díky kterému zapomenete na všechny klamné informace o hubnutí, mezi které patří, že musíte méně jíst.