V tomto článku bych vás rád seznámil s kořením a jeho důležitosti v gastronomii a zvláště té dietní.  Každý jistě ví, že koření provází člověka, takřka po celou dobu jeho existence od starověku dovážení exotického do Evropy. Dnes v moderní době máte na výběr nespočet druhů a množství koření, které je ovšem různých kvalit, již naše babičky věděly, že základem dobrého jídla je kvalitní koření a proto bych vám rád představil ryze českou společnost Variant spol. s r.o., působící na českém trhu od roku 1992. Hlavním kritériem této společnosti je vysoká kvalita dovážených surovin, které následně zpracovávají pod propracovaným systémem řízení a kontroly výroby, díky němuž se společnost může pochlubit certifikáty zaručujíc kvalitu produktu.

Směsi koření oceníte především v dietě a sám mohu říci, že není nic lepšího, nežli kuřecí maso obalené v směsi Adamova žebra medová. Vaše chuťové pohárky budou doslova rozplývat se a na chvíli zapomenete na strasti diety. Pokud by vám tato směs nevyhovovala tak na stránkách naleznete nespočet dalších směsí koření, z kterých si jistě nějaké vyberete, které vám bude chutnat a vaše maso udělá mnohem chutnějším. Osobně jsem nejvíce ocenil směs na Grilování, kterou lze použít nejen na maso, ale i na cuketu, lilek. Oproti předchozím pokusům grilování této zeleniny byl nyní chuťově znatelný rozdíl a mohu konstatovat, že mi chutnala mnohem více.

Dále kromě kořenících směsí společnost Variant vyrábí a prodává i jednoduché koření například:

  • Různé druhy pepře
  • Exotické koření
  • Pálivé papričky různého stupně pálivosti
  • Kmín v různých podobách
  • A mnoho dalších.
KořeníKmín

Doporučuji tedy navštívit internetové stránky této české společnosti Variant, na kterých naleznete všechny nabízené produkty, včetně fotografií, informací o původu a na co se hodí (masa, saláty, atd.).