Vánoce jsou za dveřmi a mnoho lidí shání vánoční dárky na poslední chvíli. Rád bych vám pomohl tipem na originální vánoční dárek v podobě jedinečného zážitkového kurzu lezení pro začátečníky. Výhodou zážitkového dárku oproti klasickému každoročnímu všednímu dárku jsou zážitky a vzpomínky, které vám nikdo nevezme, a můžete vzpomínat po celý život na vaše první pokoření horolezecké stěny.

RockJoy horolezecká škola

Doporučuji vám navštívit internetové stránky profesionální horolezecké školy RockJoy, která byla založena již v roce 2008. Za dobu šesti let existence této školy se zdokonalil přístup instruktorů ke klientům založený především na bezpečnosti a individuálním přístupu. Zde jsou si vědomi, že každý člověk je odlišný a má jiné fyzické dovednosti.  Škola má kvalitní instruktory. Jedním z nich je pan Jan Horák, který se lezení věnuje přes 24 let a rád vám předá své zkušenosti získané dlouholetou praxí.

RockJoy

Součástí RockJoy je i eshop s horolezeckým vybavením, které je ozkoušené instruktory při lezení. Což přináší obrovskou výhodu jistoty kvality a spolehlivosti vybavení. RockJoy shop můžete navštívit ZDE. Další výhodou je možnost zakoupení kompletního potřebného vybavení na jednom místě.

Kurz základy lezení pro začátečníky

Kurz se odehrává v lezeckém centru Mammut Praze Holešovicích v individuální podobě a přátelském duchu s instruktorem, či možností domluvení malé skupinky maximálně 4 lidí. Nyní krátký výčet, co vás bude čekat při absolvování:

  • seznámení s horolezeckým vybavením
  • naučení vázat potřebné uzle
  • lezení s lanem shora
  • Bouldering (lezení bez lana)
  • a spoustu dalšího

Po absolvování kurzu pro vás žádná stěna nebude nepřekonatelný cíl. Můžete se těšit na úžasný pocit uspokojení a vítězství po zdolání stěny.

Pozor! Aktuálně probíhá předvánoční akce 50% sleva na kurz v podobě dárkové poukázky, která je tištěná, laminovaná s možností přidání osobního přání. Platnost každé poukázky je 1 kalendářní rok.  Díky této obrovské slevě ušetříte 995 Kč. Více informací ZDE.