Zdroj obrázku:www.morguefile.com

Masáž obličeje Youngface

V dřívějších dobách bylo stáří vznešeností a důkazem moudrosti a úcty. Dnes se každý člověk obává byť jediné vrásky. Tato obava a deprese z ní postihuje nejvíce ženské pohlaví. Muži si z toho moc nedělají spíše si připadají mužněji a hezčí.

Stejně, jako vy stárne i vaše pleť a kůže a stáří se projevuje i na funkci kůže, když už nedokáže plnit zcela své funkce:

  • ochranná funkce
  • dýchací funkce
  • výměnná funkce
  • vylučovací funkce

Pokud se zamyslíme kůže odnáší každodenní nečistoty, které nás potkávají pří chůzi u silnice, či prostě v  zalidněním prostředím plným výparů z automobilů, spodiny z továren a mnoho dalšího. Všem těmto nepříznivým vlivům musí naše kůže čelit a je zcela jasné, že tyto vlivy se na ní musí časem podepsat a to nejvíce obávané i ukázat.

Pokud je to i váš případ, kdy se obáváte stárnutí pletě a obličeje. Zkuste využít vysoce účinnou masáž zvanou Youngface, pokud si volně přeložíme název tohoto druhu masáže zjistíme, že se nazývá „mladá tvář“

O co se jedná?

Jedná se o masáž s technikou, která neutralizuje předčasné stárnutí obličeje a i zpomalí přirození stárnutí. Je třeba brát v potaz že žádná masáž nedokáže zastavit stárnutí, žádný elixír mládí neexistuje.

Masáž Youngface očišťuje pleť od toxinů a zplodin běžného života. Masáž vrátí plnou funkčnost žilnímu průtoku a znovu aktivuje lymfatický systém. Masáž též posiluje svaly na obličeji a vyhlazuje tím hluboké vrásky,zpevňuje kontury. Pokud máte problém i s vráskami kolem očí i tento problém masáž YoungFace řeší.

Kromě toho i zesvětlí váš obličej, díky urychlením regeneračních a metabolických procesů na kůži, včetně její látkové výměny.

Rozhodně zkuste masáž obličeje Youngface. Masáž probíhá po dobu 80 minut. A celý cyklus masáže jsou 4 procedury každý den. Doporučuje se  provést tuto metodu jednou až dvakrát do roka.

Viditelný výsledek působení masáže je vidět do 4 dnů od provedení.