Znáte ten pocit, když jste už přejedený jídlem, které si vaříte neustále dokola, poněvadž nemáte žádný jiný recept, či nápad co si udělat k jídlu. Tak s tím je nyní konec stáhněte si do svého chytrého mobilního telefonu novou mobilní aplikaci www.milujivareni.cz, která zastiňuje doposud všechny mobilní aplikace s recepty. Obrovskou výhodu mobilní aplikace oproti klasickým internetovým stránkám, je že telefon nosíte neustále u sebe a nemusíte se omezovat dostupností počítače díky tomu si můžete vybrat jídlo, které si uvaříte ještě dříve než přijedete domu například v tramvaji,či autobuse a doma se pak nemusíte již zdržovat výběrem a můžete začít rovnou vařit, také  si můžete vybrat recept cestou do obchodu a pak podle seznamu surovin uvedených v receptu můžete snadno nakoupit potřebné suroviny.

Milujivareni

Díky této aplikaci budete mít v telefonu dostupné desítky tisíc receptů všech světových kuchyní. Poněvadž Milujivareni.cz je největší internetová kuchařka v České republice a možná i v Evropě, protože obsahuje téměř 60 000 receptů. Recepty jsou velice přehledně rozřazeny, takže se v nich zorientuje i nový uživatel během chvilky.

Poněvadž se právě nacházíte na stránkách s Fitness recepty tak hlavním důvodem, proč tuto mobilní aplikaci doporučuji je revoluční možnost filtrování receptů podle surovin, které můžete ze svého jídelníčku vyloučit. Díky tomu si můžete vyhledat mnoho dietních receptů, které zpestří váš všední dietní jídelníček a neobsahují žádné nezdravé suroviny. Další výhodou, kterou většina mobilních aplikací s recepty nemá, jsou nutriční údaje, které právě v dietě nejvíce oceníte a můžete mít svůj denní příjem kalorií neustále pod kontrolou. Pokud jste kuchaři začátečníci a bojíte se, že podle klasického textového receptu nedokážete uvařit. Nevěšte hlavu aplikace obsahuje i stovky video receptů, které jsou velice názorné a můžete pomocí nich vařit krok za krokem a pozastavovat si video v případě, že nebudete stíhat. Důležitým údajem pro mě osobně je i hodnocení a komentování receptů od ostatních uživatelů, díky čemuž se vyhnu zklamání ze špatného receptu.

Velice mě překvapilo, což jsem u žádné jiné mobilní aplikace neviděl je funkce odměňování zdarma registrovaných uživatelů zlaťáky za vyfocení uvařeného jídla podle daného receptu a následně nahrání fotografie k němu. A teď teprve překvapení za získané zlaťáky si můžete zakoupit až do 100% hodnoty kvalitního zboží v eshopu s kuchyňským vybavením www.vsenavareni.cz s kterým bude vaše vaření mnohem kvalitnější a chutnější.

Vsenavareni.cz

Závěrem bych chtěl říci, že jsem k takovýmto aplikacím s recepty velice skeptický člověk, protože jsou jich mraky a jejich kvalita je většinou pochybná, což rozhodně není případ mobilní aplikace www.milujivareni.cz, která mě opravdu uchvátila.