Nápojové automaty

V dnešní době si mnoho zaměstnanců nedokáže představit své fungování ve firmě, aniž by v ní nebyl byť jeden jediný nápojový automat. Poněvadž jsou v dnešní době považovány již za standard v každé seriozní firmě.

Nejoblíbenější  nápojové automaty jsou na kávu, která blahodárně působí na lidský organizmus, přispívá ke koncentraci člověka a doplňuje ho energií, což je vědecky dokázáno.

Nyní bych vám rád představil společnost  Fontana Watercoolers, která zajišťuje kompletní dodání a servis nápojových automatů, výdejníků na vodu, kávovarů do firem. Firma je na trhu od roku 1996 a v  současnosti patří mezi největší výrobce a distributory pramenité vody v barelech v ČR. Velkou výhodou je, že firma nabízí  kompletní servis a dodání, což znamená,  že vy ve firmě se nemusíte o nic starat. Zárukou kvalitního a rychlého servisu je mnoho poboček firmy po celé České republice. Kvality firmy dosvědčuje i fakt, že FONTANA je zakládajícím členem České Asociace Barelových Watercoolerů, jejíž účelem je ochrana spotřebitelů.

Prostřednictvím internetových stránek společnosti www.fontana.cz si můžete jednoduše online pořídit i do své firmy prvotřídní nápojové automaty s možností kompletního servisu.

Nápojové automaty Fontana nabízí:

  • kvalitní druhy kávy-zrnková nebo instantní
  • horkou čokoládu
  • iontové nápoje
  • kvalitní druhy čajů
  • sirupy
Ke všem nápojovým automatům si můžete zakoupit i veškeré příslušenství, jako jsou kelímky mnoha druhů, podle vámi žádaného nápoje.

Důležité je, že veškeré nápoje včetně kávy se připravují nejen z kvalitních surovin, ale především i z kvalitní vody.

Servis nápojových automatů provádějí naši technici, kteří mají kvalifikaci, zdravotní průkaz a školení hygienického minima přímo u vás ve firmě. Nemusíte  tedy vozit nápojový automat do našich poboček. Výhodou je, že nemusíte si pamatovat, kdy byla poslední kontrola a čištění nápojového automatu, poněvadž si stačí pouze přečíst datum na nápojovém automatu, díky nálepce nalepené při poslední kontrole technikem, kde je uvedeno doporučené datum další kontroly a tím šetříme váš čas.

Vaši zaměstnanci nápojové automaty FONTANA jistě kladně ocení a zlepší to i obraz vaší firmy v jejich očích.  FONTANA je prosperující společnost s dlouhou tradicí na českém trhu, což je záruka kvality a spolehlivosti.