Oasis CITY

Rád bych vás seznámil s nabídkou služeb jednoho pražského fitness centra Oasis CITYje Health & Wellness club Praha, které se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí  a je tak dostupné pro všechny obyvatele Prahy.

Pokud hledáte důvod, proč byste měli navštívit fitness centrum Oasis CITYje Health & Wellness club Praha tak jich je opravdu mnoho. Pokud začínáte chodit do posilovny, či chcete začít. Rozhodně vám doporučuji nejdříve cvičit pod dohledem osobního trenéra, který vám ukáže správnou techniku cviků, tak aby při jejich špatném provedení jste si akorát nezpůsobili nějaké zdravotní komplikace.   Fitness centrum má v nabídce několik specialistů na soukromé tréninky podle zaměření klienta.  Není tedy třeba se omezovat na klasické posilování s železem, ale můžete se naučit správně a efektivně posilovat s vlastní vahou s odborníkem na toto zaměření. Dále si můžete vybrat různé  moderní posilovací pomůcky (TRX, Bosu, Flowin, Togu váleček, Aerobní schod nebo Aquahit a mnoho dalších), které jsou ve fitness centru dostupné.

Fitness osobní trenér je vhodný nejen pro zmíněné začátečníky, ale i pro sportovce, kteří již dosáhli svého maxima a nemohou se dále rozvíjet a svaly jim nerostou poněvadž neví co změnit, či jak lépe trénink přizpůsobit a od toho tu jsou kvalifikovaní osobní trenéři ve fitness centru Oasis CITY. Kteří vám k vaší spokojenosti pomohou a dokáží zlepšit vaší postavu.  Podstatou osobního trenéra je i individuální přístup ke každému zákazníkovi, podle jeho dispozicí a možností. Díky osobnímu trenérovi zefektivníte vaše stávající tréninky a snadněji, rychleji dosáhnete svých vysněných cílů s vaší postavou.

Další problémy s kterými vám pomůže osobní trenér jsou různé dysbalance například, že jedna ruka má více svalů nežli druhá a podobně. Některé dysbalance například zádových, či břišních svalů se mohou negativně projevovat i do vašeho běžného fungování po celý den a celkově vám pomůže ve správném tvarování vaší postavy, tak aby byla dokonale symetrická.

V fitness centru  Oasis CITY jsou i osobní trenéři zaměření na pomoc lidem, kteří chtějí zhubnout a zlepšit svůj životní styl. Díky pomoci osobního trenéra zhubnete mnohem rychleji, poněvadž hubnutí bude efektivnější, nežli když byste si vytvořili jídelníček a tréninkový program sami, jako lajci, či amatéři. Takto budete mít vše připravené od kvalifikovaného profesionála.