Rád bych vám představil jednu online lékárnu CZLEKARNA.CZ, která  je registrována Statním ústavem pro kontrolu léčiv – SÚKL. Na úvod bych chtěl říci, že v této době zažívají online lékárny velký boom a těší se čím dál tím větší přízně zákazníků a není se čemu divit, protože nabízí mnoho výhod proti klasické lékárně. Bohužel jedinou nevýhodou je, že žádná online lékárna nemůže prodávat léky na předpis, pouze volně prodejné léky snad se tento problém v budoucnu odstraní.

Jaké výhody nabízí CZLEKARNA.CZ?

Největší výhodou je, že se jedná o internetovou lékárnu a můžete tedy vybírat zboží a nakupovat z pohodlí domova, aniž by na vás jako v kamenné lékárně někdo koukal, co si zrovna prohlížíte a především se vyhnete frontám u kasy, v neposlední řadě je zcela na vás, kdy si uděláte čas na nákup v internetové lékárně, protože stránky jsou v provozu 24h denně a další den se vaší objednávky někdo ujme.

Osobně si v online lékárnách kupuji vitamíny a doplňky stravy, protože jsem fyzicky aktivní člověk, tak potřebuji zásobovat své tělo dostatkem vitamínů a rád si vždy dlouze vybírám co si koupím a detailně se zaměřuji na obsah, což by v kamenné pobočce vypadalo dosti divně, kdybych každý produkt v regálu bral a pročítal složení.

Tato online lékárna se pyšní obrovským výběrem sortimentu všeho druhu, od léků a farmaceutických přípravků po vitamíny a doplňky stravy.

Velice mě potěšila péče této online lékárny czlekarna.cz o své potencionální zákazníky, kdy na stránkách je možnost konzultace výběru produktu s farmaceutem, který má kvalifikované vzdělání, stejně jako nabízí kamenná lékárna.

Objednávku si můžete nechat zaslat Českou poštou, nebo přepravní službou Geis, kdy u nákupu nad 1500Kč je poštovné zcela zdarma. Také máte možnost si objednávku vyzvednout zdarma osobně v jedné z kamenných poboček lékárny.