Snad každý návštěvník těchto internetových stránek o fitness a zdravém životním stylu zažil problém, jaký dát dárek své drahé polovičce, která je zrovna v dietě.  Klasická bonboniéra by vyvolala spíše nenávistný pohled a růže jsou ohraná písnička. Trn z paty vám vytrhnou ovocné kytice a bonboniéry od firmy Frutiko, které se hodí k narozeninám, svátku, výročí i pro bezdůvodné udělání radosti.

Ovocné kytice Frutiko

V současné době má Frutiko v nabídce přes 35 vzorů ovocných květin, z kterých si lze vybírat. Na své si přijde každý. Kytice jsou rozřazeny podle několika faktorů. Za prvé podle příležitostí, kdy je předávána (svátky, narozeniny, výročí, Vánoce, Velikonoce atd.). Za druhé podle použitého ovoce a čokolády. Výroba probíhá ručně z čerstvého ovoce, které je důkladně očištěno, a kvalitní belgické čokolády s vysokým obsahem kakaa. Jediným zdrojem tuků v čokoládě je kakaové máslo. Kytice jsou vyrobeny v den předání zákazníkovi. Pro udržení čerstvosti jsou zabaleny do folie a není problém přidat přáníčko či osobní vzkaz pro obdarovaného.

Ovocná bomba

Osobně mě nejvíce zaujala kytice Ovocná bomba, která obsahuje mé oblíbené ovoce (jahody, ananas, pomeranče, jablka, hroznové víno a banány), kromě ovoce obsahuje i zeleninu v podobě melounu kantalupu. Některé ovoce je polito bílou a tmavou belgickou čokoládou. Vše je naaranžováno v bílém proutěném košíčku a zabaleno ve fólii s mašlí. Sami si můžete přečíst, jak pozitivně hodnotí tuto kytici zákazníci, kteří si ji zakoupili na produktové stránce Ovocná bomba. Proutěný košíček po snědení kytice se hodí jako okrasa na stůl.

Ovocná bomba

Ovocnou kytici Frutiko nemusíte nikde osobně vyzvedávat. Ochotní kurýři vám ji dovezou až k vašim dveřím nebo doručí na adresu osobě, pro kterou je určena. Díky tomu bude efekt překvapení ještě větší.

Sami jste se mohli v textu a na přiložených videích přesvědčit, že Frutiko přináší opravdu originální produkty, které zaručeně překvapí a zachutnají. Nemusíte se bát, že by jako obyčejné kytice stály ve váze a postupně usychaly, protože zmizí rychleji, než si myslíte.