Osobní trenér

Pokud posilujete, či chcete začít. Děláte nějaký bojový sport, či se jen chcete udržovat v kondici doporučuji vám využívat služeb osobního trenéra. Osobní trenér je v dnešní době velice žádaná profese, ale jen pár lidí opravdu ví o čem mluví. Dnes bych vám rád jednoho  kvalitního osobního trenéra rád představil, který ví o čem mluví a má mnohaletí zkušenosti.

Osobní trenér Ivo Schovanec se zabýval sportem již od svého dětství a v 10 letech již dělal bojový sport karate. Po nějaké době se začal zajímat a zabývat i Kickboxem a díky jeho mnoha mnohaletým zkušenostem se nyní zaměřuje na roli osobního trenéra.

Trenérské vzdělání:

  • II.trenérská třída kickbox, Kickbox -1.Dan(černý pás)
  • II.trenérská třída kulturistika
  • II.trenérská třída fitness
  • Filipínské bojové umění – Eskrima

Ivo Schovanec nabízí:

P. S. D. (Progressive Self-Defence) lekce sebeobrany, které jsou vhodné nejen pro muže, ale i pro ženy. Díky lekcím sebeobrany se budete cítit bezpečněji a sebejistěji. V lekcích se naučíte mnoho obranných chvatů tradičního filipínského boje. Chvaty jsou velice jednoduché a intuitivně předváděné tak, že je následně zvládne opravdu každý. V dnešní době je sebeobrana velice důležitá a člověk by se měl umět postarat sám o sebe v mnoha situacích.

Pokud vás zajímají bojová umění s různými předměty tak je přesně pro vás Filipínská umění (eskrima-kali-arnis), které  jsou tradičním bojovým uměním, které se nezabývá pouze jednou zbraní, ale například s jednou tyčí, se dvěma tyčemi, nožem. Dále s čepelovitou zbraní různých rozměrů krátkou, či dlouhou.

Osobně doporučuji vyzkoušet Kickbox, který je opravdu dynamický sport u kterého si vytrénujete vaší fyzičku na opravdu vysokou úroveň.  Kickbox posiluje i celé tělo z pohledu svalové hmoty a především co mnoho lidí ocení zlepší pohybovou koordinaci těla.

Díky každému z těchto bojových umění také velice rychle dokážete zhubnout, pokud je hubnutí váš cíl a nejste spokojeni s aktuální svou postavou. Zaručuji vám, že se při trénincích opravdu zpotíte, což je jedině dobře z těla budou odváděny potem nečistoty a volné radikály a zároveň je to důkaz kvalitní fyzické námahy a spalování tuků.

Rozhodně se tedy nebojte vyzkoušet služeb pana Iva Schovance, který má mnohaleté zkušenosti a praxi.