V dnešním článku bych vás rád seznámil s velice zajímavým a originálním projektem Frutiko, který vám může v mnoha případech, jak se říká „vytrhnout trn z paty“ při výběru originálního a zdravého dárku k narozeninám, svátku, výroční, či svatbě.

Na stránkách společnosti Frutiko si můžete objednat:

  • Ovocné kytice-  Ovocné kytice od Frutiko jsou velice originální dárek pro lidi, kteří dbají na zdravý životní styl. Kytice obdarovaného ohromí již na první pohled svým dokonalým vzhledem. Zároveň se kytice vyrábí z kvalitních surovin zaručující dokonalou harmonii v propojení chutí různých druhů ovoce. Ve většině ovocných kytic je součástí kvalitní čokoláda, která vytváří květy a dodává exkluzivní celkový dojem.
  • Čokoládové kytice- Tyto kytice nabízí ovoce v čokoládě, tedy dokonalé propojení čerstvého ovoce s kvalitní čokoládou. Díky kontrastu bílé a tmavé čokolády vytváří již na první pohled velice velký dojem. Můžete si vybrat z více druhů čokoládových kytic například určené, jako dárek z lásky.

Frutiko na trhu působí od roku 2012 a za tu dobu si našlo tisíce spokojených zákazníků, včetně ohlasů v médiích.  Frutiko bylo první na trhu, kdo přišel s nápadem posílání ovocných květin, jako dárky. Velká výhoda pro zákazníky je RYCHLOST dodání ovocných květin. Pokud bydlíte v Praze, nebo Středočeském kraji doba dodání je cca od 2 hodin a zároveň je tu možnost osobního odběru v Praze za jednu hodinu od zpracování objednávky.

Důvodů, proč koupit takovýto originální dárek je mnoho. Vymaníte se ze stereotypních dárků, které člověka už nepřekvapí. Obdarovaného jistě potěší chutný, ale zároveň zdravý dárek, který je vhodný pro lidi dodržující zdravý životní styl. Mohu s klidným srdcem konstatovat, že vaše ovocné kytice zaručeně oslní nejen obdarovaného, ale i všechny hosty narozeninové oslavy, oslavy výročí, nebo jiné důležité společenské akce.