Většina lidí se o své klouby moc nezajímá. Následně se pak diví, že z ničeho nic přijdou problémy. Neboť jsou veledůležitou součástí lidského těla, vždyť díky nim můžeme chodit, či hýbat rukama.

Proč o tom píši, právě na stránkách zaměřených na fitness a zdravý životní styl? Protože opotřebené klouby a problémy s nimi nejsou jen doménou starých lidí, které je mají opotřebené věkem. Dnes má problémy s klouby i spousta mladých lidí, kteří se aktivně věnují nějakému sportu.  Zamyslete se, jaký „záhul“ dostávají během tréninku, kdy používáte činky, či posilovací stroje. Samozřejmě i při běhu a jiných sportovních aktivitách.

Po tréninku vypijete proteinový nápoj, abyste dodali výživu vašim svalům a mohla začít regenerace a růst, ale co klouby? Ty přeci také potřebují výživu a regeneraci, aby mohli dále správně fungovat. Proto existuje speciální kloubní výživa.

Kloubní výživa se prodává v různých formách, kdy základní forma jsou tablety. Ty jsou ovšem malé a jejich objem je omezený, proto by jich člověk musel spolykat několik. Pro mne osobně je to nevyhovující forma i proto, že tělo musí nejdříve rozložit obal tablet a pak teprve vnitřek. Naštěstí existuje unikátní produkt BeneGen4, který je v podobě nápoje.

Jaké má výhody BeneGen4?

  • Jedná se o novinku na trhu s jedinečnou recepturou. Ze všech konkurenčních produktů obsahuje nejvyšší množství kolagenního hydrolyzátu v jedné denní dávce 4 000 mg. 
  • Dále obsahuje Chondroitin sulfát  a  doporučenou denní dávku vitamínu C.
  • Obrovskou výhodou je, že je ve formě NÁPOJE. Jednoduše otevřete sáček a nasypete ho do  200-300 ml vody, ve které se po chvilce rozpustí, a můžete pít.
  • Doporučená denní dávka je 1 sáček, tedy 1 nápoj. V porovnání s konkurenčními tabletami byste museli spolykat 10 tablet, abyste měli stejné  množství kolagenu, jako má 1 nápoj BenGen 4.

Závěr:

Určitě doporučuji vyzkoušet tuto jedinečnou kloubní výživu BeneGen4. Nápoj dokážete udělat během pár vteřin a poznáte ten rozdíl oproti polykání tablet. Nejen, že obsahuje vysoké množství všech účinných látek, ale i SKVĚLE CHUTNÁ.  Chraňte své klouby namáhané fyzickou aktivitou a oni vám to ve stáří vrátí bezbolestným pohybem, protože BeneGen4 slouží nejen na bolestivé klouby, ale i jako prevence.