Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika je hitem dnešní doby a to díky její podpoře přirozených funkcí lidské pokožky. Obsahuje přírodní suroviny, žádnou chemii a mnoho vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek, které naše pokožka v dnešní době velice potřebuje. Poněvadž na ní každou chvíli působí nepříznivé vlivy z špatného životního prostředí a znečištěného okolí.

Arganový olej

Jedná se rostlinný olej z plodů argánie trnité, také můžete narazit na přezdívku „Marocké zlato“, poněvadž argánie roste pouze v Maroku a nikde jinde na světě a přízvisko „zlato“, jelikož  arganový olej je jeden z nejvzácnějších olejů na světě, kvůli již zmíněné malé oblasti pěstování rostliny.  Plody argánie jsou podobné olivám a olej se z nich lisuje, nedochází tedy k chemickému zpracování oleje z plodů. Dokonce se nejčastěji nepoužívají lisovací stroje, jako je tomu u většiny olejů, ale využívá se starého způsobu ručního lisování oleje za pomocí kamenných mlýnů.

Důvodem, proč je olej z argánie tak žádaný v kosmetickém odvětví je vysoké procento účinných látek v jeho složení. Například: esenciální mastní kyseliny, mnoho vitamínů A,E,F, nenasycené mastné kyseliny omega 3 a omega 6 a mnoho dalších blahodárně účinných látek na vaší pokožku.  Výsledným účinkem používání Arganového oleje je například: zlepšení oběhu cévního systému, zabraňování  rychlému stárnutí buněk a mnoho dalších blahodárných účinků.

Pleťové krémy

Pleťové krémy jsou již mnoho let velkým pomocníkem většiny žen v boji se stárnutím pleti a časem nastupujícími vráskami. pleťových krémů například na zesvětlování pleti, na hydratování pleti, pleťové krémy proti vráskám. Vaše pleť je jedno z nejcitlivějších míst na těle a je neustále vystavována volným radikálům a nečistotám v prostředí okolo vás, proto jí dopřejte kvalitní přírodní pleťové krémy, bez použití chemie, kterou jsme v dnešní době všichni  bezmezně obklopeni.

Oční krémy proti vráskám

Dalším nepostradatelným pomocníkem v ženské kráse jsou oční krémy proti vráskám, které v dnešní době mají mnoho funkcí, kromě základní funkce vyhlazování vrásek dále: udržovat pleť stále jemnou a hladkou, obnovovat a regenerovat buňky v okolí očí,  hydratovat atd. Všechny přírodní oční krémy proti vráskám jsou vhodné i pro vysoce citlivé oblasti kolem očí. Díky očním krémům proti vráskám se již nemusíte bát ani nepříjemných ranních kruhů pod očima, poněvadž díky jim je hravě skryjete.