Tento článek je určen pro všechny, kteří se zajímají o masáže a snaží se o nich získat co nejvíce informací a následně získané informace zužitkovat v praxi. Pokud jsou pro vás masáže zábava a nemáte práci, či jste ve své aktuální práci nešťastný a víte, že provozovat masáže, by vás bavilo nabízím vám jednoduché řešení přihlaste se do  rekvalifikačního masérského kurzu a naprosto nezáleží na vašem pohlaví.

Doporučuji vyžít služeb jedné z renomované masérské školy například BUĎFiT v Praze, která funguje již více, jak 10 let a má přes 4000 spokojených klientů z řad již profesionálních masérů. Tato masérská škola pořádající rekvalifikační masérské kurzy si zakládá na osobním přístupu a její heslo zní: „kvalita poskytovaných služeb a osobní přístup je v tomto oboru vždy na prvním místě“. Kvalitu a profesionalitu této školy dokládá fakt, že v roce 2011 byla oceněna, jako nejlepší masérská škola roku .

Jaké kurzy BUĎFiT nabízí:

Masérská škola nabízí rekvalifikační masérský kurz, kdy po úspěšném složení zkoušek můžete začít v tomto oboru sami podnikat, a zábava/koníček se stane vaší prací. Velkou výhodou je možnost uhradit náklady rekvalifikace přes úřad práce. Nutno říci, že kvalitních profesionálních masérů je v České republice stále málo a klientela s dnešním usedavým stylem života a následnými problémy se zády je čím dál větší a tím poptávka po masážích převyšuje nabídku.

Pokud pro vás masírování je čistě, jako koníček a nechcete na tom nic měnit nemusíte věšet hlavu BUĎFiT pořádá nejen rekvalifikační kurzy, ale také kurzy  rodinné masáže pro laickou veřejnost, díky čemuž vaše masáže budou mnohem efektivnější po zdravotní stránce a příjemnější po smyslové stránce.  Tento krok zaručeně ocení vaše partnerka, či partner a pokud víte, že masáže vašeho partnera/ku baví můžete to být velice zajímavý a přínosný dárek například k blížícím se Vánocům.

Ukázka z  kurzu: