Rád bych vás seznámil s prvotřídním salonem Spa Salon Elysium Jesenice, který se nachází nedaleko Prahy a autem se dostanete do Jesenice za pár minut. Salon nabízí možnosti saunování, masáží, kosmetiky a welness. Hlavním lákadlem tohoto salonu jsou čokoládové a medové masáže, o kterých se dozvíte dále v článku.

Proč jít na masáže?

Na masáže do salonu Spa Elysium můžete chodit čistě pro relaxaci a odpočinek, který vás nabije energií a pohodou na další všední dny plné klasických problémů, které se pak budou snáze řešit s čistou myslí.  Protože se nacházíte na stránkách o fitness a zdravém životním stylu, tak vám doporučuji chodit častěji na masáže z důvodu, že vaše tělo se při masážích detoxikuje a pokožka bude uvolněná, což pocítíte i při následných trénincích v posilovně. Velký přínos masáže mají i pro vaše svaly, protože se při nich svaly skvěle prokrvují a pomáhají regeneraci a následnému růstu svalů, proto spousta profesionálních sportovců chodí pravidelně na masáže a je si vědoma jejich přínosného účinku. V případě nějakého zranění mohou masáže do značné míry zkrátit dobu rekonvalescence a navrátit vás dříve do tréninku.

Doporučené masáže:

Medová masáž

Medová masáž patří mezi masáže využívané už desítky let a je dokázána jejich prospěšnost při detoxikaci pokožky. Díky složení medu plného vitamínů a minerálů tato masáž také posiluje váš imunitní systém, což jistě oceníte v nadcházejícím chladném podzimním období.  Při samotné masáži se z těla odstraňují toxiny z ovzduší, potravinových doplňků a pokud jste kuřáci tak Nikotinu.  Tato masáž je velice příjemná a uklidňující. Provádí se na zádech, kde je masáž nejefektivnější díky akupunkturním bodům. Po masáži zůstává na těle trochu medového mikrofilmu, který by tam měl být alespoň přes jednu noc, aby masáž byla co nejefektivnější.

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je hlavní omlazující masáží, při které se tělo zbavuje odumřelých buněk a následně je pokožka příjemně hebká. Tato masáž se využívá také při boji proti celulitidě a úspěšně jí odstraňuje.  Pro masáž se používá čokoláda s vysokým obsahem kakaa 72%. Po masáži bude vaše pokožka vonět po čokoládě a bude nádherně hebká.

Závěr:

Přínos masáží pro lidské tělo je obrovský a doporučuji navštívit Spa Salon Elysium každému ať sportovně založenému člověku, který své tělo trápí v posilovně a následně mu pomocí masáží dodá relaxaci, tak i obyčejnému člověku, který hledá místo, kde bude moci relaxovat a nabrat psychickou sílu na všední problémy a udělat něco pro své tělo.