Na těchto stránkách s fitness recepty se nachází několik receptů, kde je třeba smažit například: recept na ovesné sušenky, nebo kuřecí maso, či steaky. Doposud jsem nenapsal žádný článek o tom, na čem máte smažit, tak aby výsledný pokrm byl stále zdravý. Doporučuji smažit jedině na extra panenském olivovém oleji. Zásadně bych vás rád upozornil, abyste se vyvarovali olivovému oleji z pokrutin, který je znatelně levnější nežli extra panenský olivový olej, ale kvalitně se nedají srovnávat. Extra panenský olivový olej se vyrábí mechanickým lisováním oliv a uchovává si veškeré vitamíny a živiny, oproti tomu olivový olej z pokrutin se vyrábí ze zbytku slisovaných oliv a pomocí chemie se z tohoto odpadu získá olivový olej z pokrutin.

Co obsahuje olivový olej?

Oproti ostatním olejům extra panenský olivový olej neobsahuje takřka žádné nasycené tuky, které se ukládají do tukových tkání. Zároveň obsahuje zdravé nenasycené tuky, které pomáhají kardiovaskulárnímu systému, také nezvyšuje cholesterol a obsahuje vysoké množství vitamínů A, D, E a minerály.

Nedávno jsem narazil na internetové stránky společnosti Pemap  www.pemap.cz, kde jsem v eshopu nalezl kvalitní extra panenské oleje Terra Creta, jedná se o řeckou nabídku, kterou dováží do České republiky právě společnost Pemap. Velice mě zaujal produkt EVOO TERRA CRETA SPRAY, kde máte olej ve spreji, což v praxi má spoustu výhod.

  1. Pánev na smažení stačí trochu postříkat, už nemusíte olej lít
  2. Jídla budou méně kalorická, protože díky spreji smažíte na menším množství oleje
  3. Nebudete umaštěni při zavírání víčka od sklenice s olejem
  4. Díky spreji ušetříte peníze, poněvadž vydrží déle

Aktuálně probíhá výhodná akce při koupi tří produktů Terra Creta máte čtvrtý za polovinu ceny. Rozhodně se na tyto stránky podívejte a projděte si nabídku olivových olejů Terra Creta, které mohu doporučit.