Velice rychle se blíží léto a s ním spojené období dovolených a různých výletů a odpočinku. Každý člověk si zaslouží na pár dnů v roce vypnout a jen relaxovat a užívat si volno a nic nedělání. Jistě i vy již plánujete, či máte v plánu plánovat dovolenou ve dvou, nebo pro celou rodinu. Rád bych vám v tomto článku dal pár tipů na velice zajímavé  Wellness pobyty na Slovensku.

V dnešní době jsou v módě právě takovéto aktivní dovolené, nežli polehávání u moře v Chorvatsku s několika denním cestováním tam a zpět. Doporučuji Wellness pobyt s Ubytování na Slovensku. Také bych vám rád představil i hotel SUN, který se nachází ve městě Senec, 20 kilometrů od hlavního města Slovenska Bratislavy. Hotel SUN nabízí ubytování v dvojlůžkových, trojlůžkových pokojích, či v čtyřlůžkových apartmánech. Hotel je velice moderně a komfortně vybaven a je ideální pro páry, rodiny, ale i pro firmy a jejich firemní akce.

Výhodou hotelu je jeho umístění, jak jsem již zmínil 20km od Bratislavy, takže můžete se projet na kole obdivovat krásu hlavního města Slovenska a jeho historických památek včetně Bratislavského hradu z 10 století jednu z nejvyhledávanějších historických památek Slovenka. Rozhodně stojí za zmínku také   Senec Sluneční jezera, které nabízí jedinečnou přírodu, kterou byste rozhodně takový to kousek od Bratislavy nečekali. Sluneční jezera jsou vyhledávaným místem pro relaxaci a vodní radovánky v teplých dnech.

Pokud raději budete chtít zůstat na hotelu můžete navštívit jeho rozsáhlé wellness centrum, které nabízí mnoho druhů saun například:

  • Infra saunu
  • Finskou saunu

Když si budete chtít zaplavat, tak hotel má i moderní venkovní bazén a pokud by vám nestačil, můžete navštívit nedaleký aquapark Aquathermal Senec, který má nespočet vodních atrakcí, pro ještě větší zpříjemnění vaší zábavy.

Určitě jste již poznali, že ubytování Senec nabízí nespočet možností, jak strávit vaší dovolenou přesně podle vašich přání a zájmů.