Nový rok představuje pro řadu z nás symbol změny, novou motivaci, burcuje nás k tomu, jak udělat náš život lepším. To je také důvod, proč si dáváme řadu nejrůznějších předsevzetí. K těm nejčastějším obvykle patří začít žít zdravěji, tedy sportovat, shodit nějaké kilo navíc, vylepšit svůj jídelníček.

Hlavně vitamíny

Nejdůležitější je dostat do těla dostatek ovoce a zeleniny, protože právě v nich je obsaženo velké množství vitamínů, minerálů a dalších živin, které jsou nezbytné pro správné fungování našeho organismu. Někdy to však může být trochu problém, třeba v zimě, kdy čerstvého ovoce není mnoho. Díky sušičce ovoce SU-103 si ale můžete na sladkých a především zdravých pamlscích pochutnávat celý rok. Stačí jen nakrájet ovoce, rozložit ho na pět nastavitelných mřížek a zmáčknout jeden knoflík – o nic víc se už starat nemusíte. Sušením potraviny neztrácí nic ze svých výživových hodnot, zachovány zůstávají vitaminy, minerály i vláknina. Sušené kousky jablek, hrušek, švestek či jahod jsou skvělou alternativou ke slaným chipsům a kalorickým čokoládám. Můžete je uzobávat v průběhu dne, kdykoli vás honí mlsná – třeba u televize nebo u počítače, či ho přidat k cereáliím nebo do ovesné kaše a připravit si tak chutnou snídani. Sušit lze téměř všechny druhy ovoce, ale také zeleninu, houby nebo bylinky. S pomocí sušičky si připravíte pochoutky bez jakékoli chemie či jiných škodlivin, hezky v biokvalitě. Vyjde vásto navíc levněji, než když ho koupíte v obchodě, kde za malý sáček zaplatíte i desítky korun.

Živiny v tekuté podobě

Doporučenou denní dávku vitaminů do sebe můžete dostat také pomocí nejrůznějších ovocných a zeleninových šťáv, džusů, moštů či lahodných smoothies. S jejich přípravou vám pomůže šikovný vysokootáčkový kuchyňský mixér RM-1000 s extra silným 1000 W motorem. Vybaven je extra ostrými a odolnými noži s výkonem 20 000 ot., které se jen tak neztupí, a bez obav tak rozmixujete i tvrdé potraviny, jako je obilí nebo kostky ledu. Díky tomuto pomocníkovi bude konzumace doporučené denní dávky vitamínů daleko snadnější, chutnější a také pestřejší. Využít ho můžete pro přípravu šťáv, zmrzlin, ovocných koktejlů či ovocných dezertů.

Čisté prostředí

Se zdravějším životním stylem souvisí nejen jídlo, ale také prostředí, ve kterém žijeme. Čistá domácnost by proto měla být samozřejmostí nejen o svátcích, ale v průběhu celého roku. Pravidelně proto utírejte prach, vyluxujte a celý úklid zakončete vyčištěním podlahy. Na pomoc si vezměte šikovný rotační a odstředivý podlahový mop SMR-20 s vědrem, díky kterému si nebudete muset zbytečně špinit ruce. Disponuje teleskopickou tyčí z oceli a hlava mopu je z mikrovláken pro intenzivní vstřebávání nečistot. Koš na odstřeďování je odnímatelný a celkový objem vědra je 8 l a má protiskluzové nožky, které práci ještě o něco ulehčí. Tento pomocník se perfektně hodí na všechny typy podlah – včetně dřevěných. Tak, dotáhněte tentokrát vaše novoroční předsevzetí do konce – s šikovnými pomocníky to určitě zvládnete!