Zelené potraviny

Rád bych vám nyní představil pár zelených potravin, které by se vám mohli hodit, jak v dietě, tak i v běžném životě, díky jejich obrovské škáře přínosů pro lidské zdraví a lidský organizmus. V dnešní době jíme samé nezdravé věci a tím si znečišťujeme naše těla zevnitř. Výrobci potravin využívají mnoho chemických látek, které také zrovna neprospívají našemu tělu a tak, jako pokud jsme špinavý se umyjeme, tak bychom měli „umýt“ i naše tělo zevnitř například pomocí antioxidantů.

Green Coffee

Káva je jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě, působí blahodárně na náš kardiovaskulární systém. Dodává tělu energii, díky kofeinu, který je v ní obsažen v hojném množství.  Kávu velice lidé ocení v dietě, kde pomáhá zabraňovat ukládání tuků v těle a také je efektivně pomáhá pálit. Díky kávě podáváme lepší výkony, jak v práci, tak například v posilovně. Káva nám pomáhá se soustředit na to co přesně zrovna chceme dělat, či nad čím chceme přemýšlet.

Pokud ovšem nemáte čas si udělat kávu, nemáte kde si jí zrovna udělat a nebo nemáte rádi chuť kávy jsou tu pro vás vysoce koncentrované Green Coffee tablety. Tablety obsahují extrakt ze zelených nepražených kávových zrn s 500mg v každé tabletě, jedná se o nejsilnější extrakt na trhu. Výrobek je notifikován ministerstvem zdravotnictví ČR.

Maqui Berry

Maqu Berry je ovoce podobné borůvkám pocházející z Chile spolu s kávou patří mezi největší oxidanty na světě.  Pomáhají k dlouhověkosti a stálému zdraví, již Indiáni v dávných dobách věděli o jejich blahodárných účincích a hojně je požívali.  Maqui Berry působí příznivě na imunitní systém člověka a dodává tělu vitamíny, bílkoviny, sacharidy. Podporuje zdraví kostí a kloubů.Výrobek je notifikován ministerstvem zdravotnictví ČR.

Mladý ječmen

Ječmen je jedna z nejstarších obilovin, kterou lidé využívají již několik století. V dnešní době je populární zelený nápoj z mladého ječmenu, který dokonale detoxikuje náš organizmus a zbaví ho nečistot, které s sebou přináší dnešní strava.  Mladý ječmen posiluje imunitu, díky vysokému obsahu vitamínu C,  má protizánětlivé účinky a zlepšuje naše psychické pohodlí. Pokud máte problémy s trávením tak se o ně mladý ječmen bez problémů postará a vyřeší je.  Jedná se o BIO potravinu, což zajišťuje nejvyšší kvalitu mladého ječmene.