Krabičková dieta je v dnešní době často skloňovaný pojem, zvláště nyní, kdy nastává léto a každý chce vypadat skvěle do plavek. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl vyzkoušet tuto službu a následně vám o ní sepsat krátkou recenzi s klady a zápory. Rád bych ještě na začátek uvedl, že krabičková dieta už dávno není výsadou bohatých a celebrit.

Začátek s krabičkovou dietou:

Nejdříve je nutné vybrat společnost, od které si ji objednáte. Můj výběr byl velice jednoduchý, poněvadž jsem prohledal internet s referencemi ostatních lidí, kteří v diskuzích doporučují: www.dietavkrabicce.cz. Po příchodu na stránky této společnosti mě zaujala nabídka osobního odběru v 13 pobočkách, kde většinu poboček tvoří Praha. Pro mě zcela vyhovující pobočka Fitness Kotva, kde je odběr ZDARMA, díky tomu mohu ušetřit cca 100Kč denně, které bych musel navíc platit za dopravu jídla. Jestliže nemáte čas si osobně vyzvedávat jídlo v pobočkách, tak vám jídlo dovezou domu, či do práce po Praze a okolí za již zmíněné dopravné.

Při výběru krabičkové diety máte na výběr z několika nabízených programů. V mém případě to byl program „hubnu muž“. Následně sami musíte určit dobu, po kterou chcete krabičkovou dietu mít. Doporučuji využít variantu Dva měsíce, aby měla dieta čas na viditelný efekt.

Cena je velice příjemná a činní 294Kč s DPH na den (Při výběru varianty na 2 měsíce). Za tyto peníze dostanete 5 jídel (snídaně-svačina-oběd-druhá svačina-večeře). Pokud se zamyslíte, v restauraci byste utratili danou částku pouze za kvalitní oběd s konzumací nápoje.

Tip: Lze si vyzkoušet zkušební den, či zkušební týden a následně se rozhodnout na základně vlastních zkušeností.

Klady:

  • Dieta je mnohem psychicky snazší, protože nemusíte přemýšlet večer nad tím, co budete jíst další den a počítat kalorie, bílkoviny, sacharidy a tuky.
  • Ušetří vám to spoustu času, který můžete věnovat rodině, či koníčkům místo toho, abyste po příchodu z práce vyvařovali jídla na další den a následně je sami krabičkovali.
  • Máte jistotu vyvážené stravy s přesným množstvím kalorií.
  • Přístup do klientské sekce, kde lze předem zrušit objednávku jídla na den, kdy se vám to nehodí.
  • Platba stravenkami.

Zápory:

  • Služba funguje pouze na Prahu a okolí.
  • Cena dopravy. Osobně si myslím, že doprava by šla účtovat za méně peněz, zvláště v Praze.

Závěr:

Tato krabičková dieta Praha je skvělým řešením, pro časově vytížené lidi, kteří se doposud vymlouvali na to, že nemají čas se sebou něco dělat. Dále je vhodná pro ty co sami zhubnout nedokáží a potřebují mít přesně nastavená pravidla a jídelníček.