Hledáte pořádný sekáček na maso? Tak tento příspěvek je určený právě pro vás. Sekáček by měl být nedílnou součástí každé kuchyně, byť se to na první pohled nemusí zdát. Je určený na hrubou práci, pro kterou má speciální ergonomii i tvar, tloušťku a váhu čepele. Kvalitní sekáček na maso dokáže sekat i přes kosti, aniž by se tříštily. Rozdíl mezi nožem a sekáčkem je zásadní. Jak může i název napovídat, tak sekáček seká a nůž krájí. Nelze nůž používat k sekání, protože by nejen došlo k jeho poškození, ale i výsledek na mase by byl tristní a zvláště, pokud by byly oddělovány kosti při porcování. Též naopak oproti noži nejde dobře krájet sekáčkem tenké plátky masa, protože k tomu nemá uzpůsobenou čepel a ostří.

Kde koupit kvalitní sekáček na maso

Kvalitní sekáčky na maso zakoupíte v oficiálním internetovém obchodě xinzuo.cz. XinZuo má více než 20letou tradici ve výrobě nožů a sekáčků, které vyrábí v tradičním čínském městě nožů Yangjiang, ve kterém se vyrábí nože již celá staletí. XinZuo vyrábí sekáčky z prémiové damaškové i kvalitní německé oceli. Sekáčky využijete k porcování větších kusů masa a jsou nepostradatelným pomocníkem každého řezníka při bourání masa.  Poslouží i při oddělování kostí a žeber. Nabídku sekáčků XinZuo naleznete v kategorii pod tímto odkazem: https://www.xinzuo.cz/sekacky/.

Tip: Veškeré sekáčky na maso XinZuo jsou zabalené v elegantní dárkové krabičce, ve které jsou vhodné i jako praktický dárek k mnoha příležitostem.

Dárkové balení sekáčku XinZuo

Sekáček na obrázku: https://www.xinzuo.cz/sekacek-xinzuo-yu-serie-b13r/