Skříně s roletou do kuchyně

Byť se někdy říká, že dobré jídlo může takříkajíc vzniknout i na kameni, tak určitě se i vám lépe vaří klasické i fitness jídla v moderní a hezké kuchyni. Výbava kuchyně by měla odpovídat dnešní době. V tomto článku vám představíme internetový obchod kooshop.cz, který prodává nábytkové skříně s roletou či samotné nábytkové rolety od českého výrobce KOOPLAST.

Rolety jsou pro kuchyň jako stvořené

Obecně nábytek s roletou je do kuchyně ideální, a zvláště do oblasti kuchyňské linky. Skříně s roletou mají nesporné výhody, oproti skříním s běžnými dvířky. Z hlediska vzhledu roletové uzavírání skříně vypadá moderně a lamely rolety se dnes vyrábí z mnoha různých materiálů, z nichž velmi zajímavé jsou skleněné lamely, které jsou pak v roletě velmi designový prvek kuchyně.

Vhodné jako rohové skříně s roletou

Pokud budete hledat nejvhodnější místo v kuchyni a kuchyňské lince pro umístění skříně s roletou, tak se jedná o rohové prostory, které jsou běžně velkým problémem. Kvůli nedostatku okolního prostoru, který je potřebný pro běžná dvířka skříněk. Často rohové skříně končí zcela bez uzavírání, což je velká škoda. U roletového systému není potřeba žádný okolní prostor při otevírání a uzavírání rolety. Navíc roleta chrání obsah skříně před zanášení prachem a negativním působením přímého slunce na obsah skříňky (sluneční světlo je nežádoucí například při skladování vína, rostliných olejů atd.)

Nábytkové rolety

Nábytkové rolety nemusí být umístěny pouze na skříňce, ale můžete je umístit i na další kusy nábytku, pro moderní vzhled interiéru s vysokou praktičností. Nechte se inspirovat různými umístěními nábytkových rolet například v koupelně, obývacím pokoji a dalších místnostech na blogu e-shopu v části: Inspirace.

Potravinová skříň s roletou